فروش خرما خود را چندین برابر کنید

با ما همراه باشید

همکاری با ما

مجموعه شهداد در نظر دارد تا سیستم تامین خود را قوی تر نماید تا پاسخگوی هر چه بهتر و بیشتر مشتریان داخلی و صادراتی خود باشد و نیاز های مشتریان را به خوبی و با بالاترین کیفیت برآورده سازند.

از این رو اگر تامین کننده عمده انواع خرما بخصوص خرما دشتستان هستید و پتانسیل این را دارید که با ما مجموعه ما همکاری نماید، میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود با ما ارتباط بگیرید و یا با پر کردن فرم منتظر تماس کارشناسان فروش ما با شما باشید.

فرم ارسال اطلاعات

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.

3+

سالهای تجربه

100+

تنوع محصولات

1500+

معاملات داخلی و صادراتی

500+

تعداد مشتریان

درباره مجموعه شهداد

فعالیت مجموعه شهداد

شما برای تهیه و خرید خرمابه اشکال مختلف، بسته بندی های کمتر از 1 کیلوگرم تا بسته بندی هایی با وزن های بالات رمی توانید به مجموعه ی شهداد اطمینان کنید. مجموعه ی شهداد از نخلستان ها ی شهرهای مختلف می تواند سفارش شما را در اسرع وقت تهیه و تحویل دهد. نوع خرمای تهیه شده بستگی به سفارش مشتری دارد و تا حد امکان سعی می شود سفارش خریدار با مشخصات خاص و یا حتی برندهای خاص انجام شود.

محصولات مجموعه شهداد

خرما یکی از محصولاتی می باشد که مجموعه ما به مشتریان داخلی و صادراتی خود ارائه می دهد و همواره در تلاش است تا خرما تازه و باکیفیت را به بازار ارائه نماید. خرما شامل انواع مختلفی می باشد که عبارتند از خرما مضافتی، خرما دشتستان و … .

ارتباط با ما